Czialut.pl – kim jesteśmy? 👀

Poznaj nas bliżej 👋

Najważniejsza sprawą, którą musisz o nas wiedzieć: jesteśmy czymś więcej niż tylko agencją turystyczną i właścicielami portalu o tejże tematyce. Pomagamy małym firmom w pełni wykorzystać ich potencjał wzrostu i inwestujemy w ich sukces. Posiadamy szerokie doświadczenie w marketingu internetowym oraz pozycjonowaniu stron (seo) więc jeśli masz jakiś problem lub pytania związane z tym tematem, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami: kontakt@czilaut.pl

Rok założenia 2023

Nasza strona powstała w listopadzie 2023 roku. Początkowo działała jako blog na różne tematy jak biznes, styl życia, turystyka i noclegi, aktualnie rozwijamy ją w kierunku portalu turystycznego z bazą ofert noclegowych, wycieczek krajowych i zagranicznych, obiektów kultury, gastronomicznych oraz atrakcji turystycznych. Liczymy na Was, że będziecie wspierać nas w naszym rozwoju publikując swoje oferty na naszej stronie – trzymajcie za nas kciuki!

Doświadczenie eksperci

Nasz zespół posiada doświadczenie przy tworzeniu oraz rozwoju różnego typu portali i serwisów ogłoszeniowych, z branż: turystycznej, noclegowej oraz zleceniowej. Działamy w tych branżach z powodzeniem już od kilkunastu lat. W swoich dokonaniach mamy również m.in. stworzenie e-booka na temat skutecznej promocji obiektów turystycznych w Internecie i serdecznie zachęcamy do jego zakupu w naszym e-sklepie.

Światowy zasięg

Portal “Czialut.pl” umożliwia publikowanie ofert dla turystów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy (całego świata). W szczególności chcemy skupić się na ofertach z Polski oraz z popularnych wśród krajów europejskich, jak Czechy, Słowacja, Chorwacja, Grecja, Włochy, Bułgaria, Francja, Hiszpania i Portugalia. Jeśli jesteś właścicielem lub gospodarzem nieruchomości położonej w tamtych rejonach lub oferujesz sprawdzone i pewne wycieczki, zapraszamy Ciebie do współpracy i publikacji ofert na naszej stronie.

Nasz zespół napędzi Twój biznes i wprawi w ruch Twoje usługi turystyczne. Jesteśmy po to, by pomóc Ci odnieść sukces w Twojej branży. 💪🎉

Do kogo kierujemy nasz portal?

Portal “Czilaut.pl” powstał z myślą o:

🔶 właścicielach, managerach i gospodarzach różnego rodzaju obiektów noclegowych, hotelarskich, gastronomicznych i turystycznych, poszukujących skutecznych miejsc do dodatkowej promocji swoich usług. 

🔶 agencjach turystycznych i biurach podroży poszukujących platform do publikacja ofert swojej firmy np. noclegowej lub wypoczynkowej. U nas nie tylko dodasz obiekty, ale także oferty wycieczek.

🔶 pasjonatach podróży i osobach poszukujących noclegu na wakacyjny wyjazd lub szukających pomysłu oraz ofert na wakacje lub urlop. 

Jakie oferty można publikować?

W naszym portalu dodasz następujące typy ogłoszeń – ofert i obiektów:

🔷 noclegowe, hotelarskie, wypoczynkowe, rekreacyjne, sportowe, uzdrowiskowe, w tym m.in. apartamenty i domy na wynajem krótko lub długoterminowy, pokoje gościnne, pensjonaty, domki wypoczynkowe, schroniska turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, hotele i hostele, SPA, campingi i glamping.

🔷 usługi, wydarzenia i atrakcje turystyczne, jak np. aguaparki, parki rozrywki, kina i muzea, galerie sztuki, kuligi, podróżowanie z przewodnikiem, wyciągi narciarskie, biwaki i inne.

🔷 oferty biur podróży – wycieczki krajowe i zagraniczne oraz pośredników nieruchomości.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

 

Statystyki portalu:

Liczba utworzonych kont: 27

Liczba unikalnych odwiedzających: 1373

Wyświetlenia stron łącznie: 5588

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.