Pakiety ogłoszeń

Skorzystaj z naszych pakietów ogłoszeń i dodaj swój obiekt lub usługi dla turystów do naszej bazy sprawdzonych i zaufanych obiektów. Do wyboru masz kilka wariantów pakietów cenowo-czasowych.

Pakiety nie są przedłużane automatycznie – po upłynięciu okresu ważności ogłoszenia wygasają samoistnie. W celu ich wznowienia, należy dokonać ponownego zakupu dowolnego wariantu pakietu.

Jak Dodać Ofertę lub Obiekt do Bazy?

Wykonaj następujące kroki:
  1. Zaloguj się na swoje konto na Czilaut.pl lub je najpierw Zarejestruj, jeśli go nie posiadasz. Jeżeli tego nie zrobisz, system automatycznie utworzy dla Ciebie konto i zaloguje Cię na nie po wykonaniu płatności.
  2. Wybierz z górnego menu przycisk “Dodaj ofertę” (w menu mobilnym kliknij ikonę plusa “+”).
  3. Skonfiguruj swój profil gospodarza, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś i uzupełnij swoje ogłoszenie.
  4. Naciśnij przycisk “Dodaj ogłoszenie” – pojawi się strona z wyborem pakietów umożliwiających publikację ogłoszeń z obiektem lub ofertą.
  5. Wybierz odpowiedni dla siebie wariant klikając w “Kup pakiet” i podaj swoje dane na zamówieniu. Jeśli chcesz otrzymać od nas fakturę na firmę na email, uzupełnij również pełne dane firmowe.
  6. Opłać swoje zamówienie poprzez stronę PayU i poczekaj na email potwierdzający realizację płatności. Po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie Twoje ogłoszenia trafi do weryfikacji i będzie widoczne na Czilaut po zatwierdzeniu go przez moderatora.

Co zyskasz dzięki naszym pakietom ogłoszeń?:

🚀 Wzrost Widoczności: Dodawanie obiektów na Twojej stronie zwiększy jej atrakcyjność i pozycję w wynikach wyszukiwania. Ułatw klientom znalezienie Twojego biznesu online.

🌍 Zróżnicowana Oferta Turystyczna: Bez względu na to, czy oferujesz noclegi, pyszne posiłki, fascynujące wycieczki czy unikalne atrakcje – nasz pakiet dostosuje się do różnorodnych potrzeb Twojego biznesu.

📈 Dostęp do Nowoczesnych Narzędzi: Skorzystaj z zaawansowanych funkcji, takich jak zdjęcia, recenzje, informacje o cenach i dostępności, aby przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić ich do podjęcia decyzji.

🛠️ Łatwe Dodawanie i Zarządzanie Treściami: Nasze intuicyjne narzędzia umożliwiają szybkie i efektywne dodawanie oraz zarządzanie treściami na Twojej stronie. Nie musisz być ekspertem technicznym, aby wyeksponować swoje atuty.

💡 Wsparcie i Szkolenie: Nasza pomoc techniczna oraz materiały szkoleniowe zapewnią Ci pełne wsparcie na każdym etapie korzystania z pakietu. Zyskasz pewność, że maksymalnie wykorzystujesz potencjał swojej strony.

Dlaczego Wybrać Nasze Ogłoszenia?:

🔒 Bezpieczeństwo Danych: Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i zapewniamy poufność informacji.

🌐 Skalowalność: Bez względu na rozmiar Twojego biznesu, nasz pakiet jest elastyczny i dostosuje się do Twoich potrzeb.

🚀 Rozwijaj Swój Biznes: Oferując różnorodne obiekty turystyczne na stronie, przyciągniesz nowych klientów i rozwiniesz swoją działalność.

Odkryj nowe możliwości i wejdź na wyższy poziom z naszym Pakietem Dodawania Obiektów. 🚀 Skontaktuj się z nami już teraz i zainwestuj w rozwój swojej witryny internetowej! 💼✨

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.